میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، بعد از تقاطع شیرازی ، جنب ساختمان پزشکان ملاصدرا ، پلاک 107 ، طبقه 2 ، واحد 23

تلفن : 45 و 88211640   موبایل : 09128938228   تلگرام : 09336674060

در ارتودنسی نامریی تلاش می شود میزان دیده شدن وسایل ارتودنسی به حداقل برسد. با توجه به نوع سیستم استفاده شده ، هزینه های متفاوتی خواهد داشت. روشهای مختلفی در ارتودنسی نامرئی وجود دارد که به آنها اشاره می شود :

ارتودنسی با براکتهای سرامیکی :

براکتهای سرامیکی

براکتهای سرامیکی یا همرنگ دندان : بریسهای سرامیکی از مواد اولیه شفاف ساخته می شوند و جلب توجه کمتری دارند. این بریسها بزرگتر و شکننده تر از بریسهای فلزی هستند به همین دلیل نیازمند مراقبت بیشتری هستند و چون در ارتباط با زیبایی صورت هستند هزینه درمانی این نوع براکتها بیشتر از بریسهای فلزی است.

ارتودنسی لینگوال :

lingua-braces

در این روش کلیه دستگاهها و براکتهای ارتودنسی در پشت دندانها قرار می گیرد. ازنمای روبرو میزان دیده شدن براکتها به حداقل می رسد. روش ناپیدا ، بیشتر مناسب کسانی همانند هنرمندان یا سیاست مداران هست که بدلایل کاری مجبور به استفاده از آن می باشند. این سیستم از نظر درمانی پیچیده تر و گران تر از سایر روشها هستند.

الاینرهای شفاف :

invisalign-in-culver-city

برخی از ناهنجاریهای دندانی به این روش درمان می شود. در این سیستم با کمک تصویربرداری و نرم افزار ، دوره درمان بیمار بصورت مرحله به مرحله ارزیابی می شود و در مرحله پلاک های مناسب ساخته شده، مورد استفاده قرار میگیرد. این پلاک ها و این روش درمانی از نظر هزینه گران تر هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید